Potraviny, ktoré neodporúčame jesť na raňajky!

Potraviny, ktoré neodporúčame jesť na raňajky!

Čo neodporúčame jesť na raňajky?

Veľa ľudí pozná pojem, že raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa, no málo kto sa zamýšľa, čo na raňajky jeme. Niektoré potraviny sa ako prvé jedlo dňa neodporúčajú.

Corn flakes: rýchle a chutné raňajky? Možno áno, ale tieto corn flakes obsahujú veľa cukru a je veľmi pravdepodobné, že budete mať hlad už po krátkej dobe, pričom Vám tento tovar nedá nič dobré.

Sendviče z obchodu: Sendviče môžu byť výbornými raňajkami, ale len tie, ktoré sú vyrobené z bezlepkového chleba. Sendviče kúpené v hypermarkete sú takmer určite  postavené na lepkovom chlebe, ktorý vie zdvihnúť hladinu cukru v krvi. Je lepšie si spraviť domáci sendvič.

Ovocné alebo zeleninové koktaily z obchodov: samotné ovocné alebo zeleninové koktaily sú naozaj veľmi zdravé, avšak v prípade ak sú vyrobené doma a viete čo sa v nich nachádza. Maloobchodné verzie obsahujú veľké množstvo cukru.

Ochutený jogurt: je samozrejme, že ak je ochutený jogurt, čo znamená, že bude plný cukru. Radšej by sme si mali dať biely jogurt a do neho pridať čerstvé ovocie

Ruženka

Denno-denne sa vŕtam v hľadaní odpovedí na otázky o zdraví. Nemyslím si, že je dôvod si to nechať pre seba 🙂 Preto sa so všetkými zaujímavosťami a informáciami delím v každom texte, v každom článku.
Ruženka

Written by Ruženka View all posts by this author →

Denno-denne sa vŕtam v hľadaní odpovedí na otázky o zdraví. Nemyslím si, že je dôvod si to nechať pre seba :) Preto sa so všetkými zaujímavosťami a informáciami delím v každom texte, v každom článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *