Zdravé ovocné šťavy na osvieženie a zlepšenie imunity

Zdravé ovocné šťavy na osvieženie a zlepšenie imunity

S príchodom leta by ste nemali podceniť pitný režim. Odporúčané množstvo tekutín pre dospelého človeka je 1,5 – 2 litre denne. V horúcom počasí treba odporúčanú dávku podľa potreby zvýšiť. V tomto období máme tendenciu siahať po sýtených sladkých nápojoch, ktoré sú síce chutné, no nezdravé. Ich konzumácia so sebou môže priniesť zdravotné rizika ako diabetes, či obezita. Siahnite radšej po zdravej alternatíve. Ideálnou voľbou sú ovocné šťavy riedené v pomere 50:50 s čistou vodou.

Nalejte si zdravie, ktoré chutí

Ovocné šťavy alebo „fresh“ sa v dnešnej dobe stali velmi populárne vďaka ich atraktívnej chuti. V ponuke dostanete mnoho ich variánt a kombinácií. Keďže obsahujú vysoký podiel sacharidov, sú ideálnym ranným nápojom. Pohár ovocnej šťavy vám zabezpečí potrebnú energiu na štart do nového dňa. A navyše s veľkou dávkou vitamínou. Obsahujú aj antioxidanty a minerály.

Sú bohaté na vlákninu, ktorá prospieva črevnej mikroflóre a správnej funkcii čriev. Je len na vás, akú kombináciu si vyberiete. Či už podľa chuti, alebo zdravotných obtiaží, ktorými trpíte. Vyberajte si však šťavy, ktoré neobsahujú pridaný cukor a konzervanty. 

Náš tip ako mať prírodnú šťavu stále po ruke.

Do pozornosti vám dávame 100 % prírodné šťavy z nášho e-shopu, ktoré dostanete v ekonomickom 3 litrovom balení.

Prírodná šťava z arónie

Arónia je významným antioxidantom, má protizápalové účinky a je bohatá na vitamíny skupiny C. Je preto mimoriadne vhodná pre reumatikov a ľudí s oslabenou imunitou. Prírodná šťava z arónie navyše prispieva k správnej funkcii ciev a srdca. 

Prírodná šťava z repy a jablka

Čerstvo lisovaná 100 % šťava HILLVITAL z repy a jablka pôsobí ako životabudič a pomáha znižovať vyčerpanie a únavu. Je ideálna na začatie nového dňa. Táto kombinácia pomáha znižovať krvný tlak a neutralizovať vysoký cholesterol. 

Príjemným benefitom sú jej priaznivé účinky na kvalitu pokožky a vlasov. Podporuje tiež funkcie nervového systému.

Prírodná šťava z jablka a rakytníka

Táto kombinácia jablka a rakytníka má príjemnú kyslastú chuť a významný podiel vitamínov K a C. Príjemne vás osvieži aj v horúcich letných dňoch. 

Šťava neobsahuje žiadne konzervanty a farbivá.