Posilnenie imunity v zime pomocou byliniek

Posilnenie imunity v zime pomocou byliniek

Zimné imunitné zosilňovače

Oregáno

Esencia oregána je známa svojimi hojivými vlastnosťami. Protihubové, antibakteriálne, antivírusové a antiparazitárne účinky inhibujú infekcie.

Probiotiká

Probiotiká sú užitočné baktérie, ktoré pomáhajú tráveniu živín, pomáhajú pri detoxikácií hrubého čreva a podporujú imunitný systém. Pomáhajú najmä pri problémoch s trávením.

Koreň Astragalus

Astragalus koreň tiež hrá dôležitú úlohu pri posilňovaní imunitného systému. Dlho sa používa ako liek. Okrem posilnenia imunity môže výrazne znížiť toxicitu určitých liekov (ako chemoterapeutiká). Extrakt z Astragalusu chráni naše telo, tráviaci trakt a dokonca môže pôsobiť aj ako prevencia proti rakovine.

Ďalším z riešení posilnenia imunity je aj zmes 6 liečivých bylín, ktoré sú obsiahnuté v našom prírodnom čaji Komplet určenom priamo na posilnenie imunity.

Ruženka

Denno-denne sa vŕtam v hľadaní odpovedí na otázky o zdraví. Nemyslím si, že je dôvod si to nechať pre seba 🙂 Preto sa so všetkými zaujímavosťami a informáciami delím v každom texte, v každom článku.
Ruženka

Najnovšie články od Ruženka (zobraziť všetky)

Written by Ruženka View all posts by this author →

Denno-denne sa vŕtam v hľadaní odpovedí na otázky o zdraví. Nemyslím si, že je dôvod si to nechať pre seba :) Preto sa so všetkými zaujímavosťami a informáciami delím v každom texte, v každom článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *