Ako nám telo hovorí, že máme nedostatok železa?

Ako nám telo hovorí, že máme nedostatok železa?

Príznaky nedostatku železa

Chcete vedie, aké sú príznaky pri nedostatku železa? Prečítajte si článok a vyhnite sa týmto príznakom.

Dlhodobá únava: únava môže mať celý rad dôvodov, napríklad stres, nedostatok spánku, rýchly spôsob života a iné. Avšak, ak tento problém pokračuje dlhodobo a trvalo – stretávame sa s nedostatkom železa.

Bledá tvár: ak je vaša tvár bledá, máme podozrenie práve na nedostatok železa.

Syndróm nepokojných nôh: čím máme nižšiu hladinu železa tým sa zvyšuje nepohoda. Príznaky tohto syndrómu, sú zvláštne pocity v nohách pri odpočinku, alebo nutkanie na rôzny pohyb končatín. Pravdou je, že trpíme práve nedostatkom železa.

Dlhodobá bolesť hlavy: bolesti hlavy môžu spôsobovať rôzne faktory, ako napríklad únava, stres, nedostatok spánku, poruchy krvného tlaku a samozrejme nedostatok železa.

Ruženka

Denno-denne sa vŕtam v hľadaní odpovedí na otázky o zdraví. Nemyslím si, že je dôvod si to nechať pre seba 🙂 Preto sa so všetkými zaujímavosťami a informáciami delím v každom texte, v každom článku.
Ruženka

Written by Ruženka View all posts by this author →

Denno-denne sa vŕtam v hľadaní odpovedí na otázky o zdraví. Nemyslím si, že je dôvod si to nechať pre seba :) Preto sa so všetkými zaujímavosťami a informáciami delím v každom texte, v každom článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *